11 April 2020

Modern Web Geliştirme Kursu | Sıfırdan Sektörün Yükseklerine

Herkese Merhabalar,

Engin Demiroğ ile beraber modern web geliştirme sektörünün en donanımlı eğitimini hazırladık!

Sizleri sektörde aranan web geliştiricisi yapacak ve sektör basamaklarını hızlıca tırmandıracak modern teknikleri ve yazılım geliştirme prensiplerini bir araya getirerek ve konuları en ince noktasına kadar inceleyerek Master bir kurs oluşturmaya gayret ettik.

Bir çok konuyu barındıran bu eğitim modelinde tüm konular detaylı ele alınmıştır. Bölüm içerikleri tek başına bir kurs olabilecek detaylama modeliyle hazırlanmıştır. 

Tüm teknolojilerde uzmanlaşmak genellikle mümkün değildir. Fakat programlamanın mantalitesini yakaladıktan sonra diğerine geçmeniz hiç de zor olmayacaktır. Aranan bir web geliştirici olmak ve sektörün yükseklerine çıkmanız için gerekli prensipler (Yazılım Geliştirme Prensipleri vs. ) kursta detaylıca ve örneklerle pekiştirilmiştir.

İşte bu kurs tüm bu teknolojilerin aslında benzer amaçlara hizmet ettiğini sadece syntax (yazım şekli) olarak değiştiğini ispat eder niteliktedir.

Bu teknolojilerin yapısal farklılıklarını da net bir şekilde öğreneceksiniz. Örneğin Vue öğrenirken daha önce öğrendiğiniz React ile karşılaştırmalı öğreneceksiniz. Vue’ya geçişinizin 1 gün bile almadığını göreceksiniz.

Kurs modeli sürekli güncel kalma üzerine kurulduğu için eski kalan yöntemler, teknikler kurs içinde bulunmamaktadır. Kursta bulunan modern teknikler sizi yeni nesil web geliştirme kariyerine hızlı ve sağlam bir şekilde dahil edecek tekniklerdir.

Kursumuzda şu anda bulunan tüm ana başlıkları sıfırdan öğreneceksiniz.

Modern Web Geliştirme (Web Development) Kursu: HTML, CSS, Flexbox , Bootstrap, Modern JavaScript, Express JS ile Modern Rest Api, Angular, React, Vue, Blazor, ASP.NET CORE & API

Kurstaki Bazı Bölümlerin Tanıtımı 

  1. Programlamaya Giriş

Bu bölümde hiçbir programlama bilginiz olmasa bile kursta göreceğimiz programlama dilleri ve web teknolojileri ile ilgili gereken hazırlığı yapıyoruz.

  1. WWW, Internet ve Web Uygulamaları

Bu bölümde, Web Geliştirmeye başlamadan önce Internetin, Web Sitelerinin nasıl çalıştığıyla ilgili genel bir bilgi sahibi olacaksınız.

3. HTML5, CSS3,Flexbox, Bootstrap

Kursta farklı frontend teknolojilerinde bolca kullanacağımız HTML5, CSS3, Flexbox, BootStrap bu bölümlerde detaylıca ve modern tekniklerle işlenmiştir.

  1. Modern JavaScript ve TypeScript Bölümleri

Kursta React, Vue ve Angular gibi frameworklerde neyi nerede yaptığınızı anlayabilmeniz için Modern JavaScript (ES6+) ve TypeScript bölümleri en önemli bölümlerden biridir.   

  1. NodeJs , NPM , MongoDb ve ExpressJs ile Modern Rest Api Geliştirme Bölümleri

Node nedir, NPM nasıl kullanılır , MongoDb sorguları ve modelleme ipuçları , ExpressJS ile StackOverFlow benzeri (toplamda 10 saat ) Modern Rest Api gibi içerikleri bu bölümde öğreneceksiniz. Ayrıca buradan geliştirdiğini Apiyi kurs boyunca öğreneceğiniz frontendler ile gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

  1. React , Redux ve Hooks Bölümleri

Bu bölümde React tüm inceliklerini , Redux’ın mantığını ve yeni özelliklerden Hooks kullanmanın avantajlarını öğreneceksiniz.

  1. Angular Bölümü

TypeScript öğrendikten sonra Angular’ın tüm inceliklerini bu bölümde öğreneceksiniz. Angular içinde Dependency Injection gibi önemli Yazılım Geliştirme Prensiplerini uygulayarak öğreneceksiniz.

  1. Vue Bölümleri

Bu bölümler VueJS ile frontend geliştirmeyi öğreneceksiniz. 

  1. Asp.Net Core 3 bölümleri

Güçlü Backend bizi her zaman korur. Bu sebeple bu bölümde, sektörde kullanılan güçlü backend geliştirme tekniklerini ve prensiplerini sağlam bir şekilde öğreneceksiniz.

Aranan bir web geliştiricisi olabilmek için kurs boyunca videolara bağlı kalmadan kendiniz de projeler geliştirin ve güvenilir blog yazıları okuyun. Kursa kanalize olup adım adım ilerlediğiniz takdirde nasıl bir seviyeye geldiğinizi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Hepinizi kursa bekliyoruz!

Mustafa Murat Coşkun & Engin Demiroğ 

Share

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *